Jesteś offline

#omnomom 😋 FIT deser z wegańską nutą 😍😋 Ubity serek mascarpone (miało być mleczko kokosowe, ale nie wyodrębniła się stała część 😢), rozmrożone maliny i WEGAŃSKIE BEZY 😍 które na początku chrupią a po chwili rozpływają się w ustach 😋 jestem w niebie 😍 ➡️ Składniki na wegańskie bezy: ❣ 170g wody po ciecierzycy w puszce (puszka 400g) ❣210g erytrytolu ❣łyżeczka aromatu cytrynowego ❣budyń w proszku smak malinowy (opcjonalnie) ➡️ Wszystkie składniki powinny być w temperaturze pokojowej. Wodę po ciecierzycy umieszczamy w większej misce i ubijamy, jak surowe białka jaj. Ubijamy na wysokich obrotach do otrzymania sztywnej piany. Potrwa to trochę dłużej niż ubijanie białek. Następnie łyżka po łyżce dodajmy słód, non stop ubijając. Pod koniec dodajemy aromat ( i opcjonalnie budyń) i ubijamy do wymieszania składników. Wyciskamy beziki przy pomocy rękawa cukierniczego albo nakładamy niewielką ilość masy łyżeczką. Pieczemy w 110 stopniach (termoobieg) przez godzinę:) Odstawiamy je do wystygnięcia, wtedy nabiorą chrupkości z zewnątrz 😋 Smacznego!

15:37 | 13 kwi 2019
17
2
Słodkości |
#deser
#beza

Super wygląda, aż się rozmarzyłam 😁😁

15:59 | 13 kwi 2019
1

😍😍😍

01:14 | 14 kwi 2019
Dodaj zdjęcie

Dostępna jest nowa wersja. Naciśnij przycisk poniżej żeby przeładować i zaktualizować stronę.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Dzień doberek 😁 Ale fajnie, że tu jesteś! 😀
Nie wypada tak na wejściu, ale mam sprawę... chodzi o RODO😀 Zapoznaj się proszę z Regulaminem oraz Polityką prywatności i następnie zdecyduj, czy zgadzasz się na nowe warunki.
W przypadku braku zgody , będę musiała usunąć Twoje konto wraz ze wszelkimi danymi i nie będziesz już członkiem FIT rodzinki! #najgorzej


Zgoda na przetwarzanie danych, może być w każdej chwili cofnięta, poprzez wysłanie wiadomości e- mail na adres kontakt@fitpic.pl, z adresu którego zgoda dotyczy.
Pozdrawiam Aga