Jesteś offline

Bąbelki zawarte w wodzie gazowanej mogą przyczynić się do podrażnienia ścianek jelita, śluzówki żołądka i wzdęć. Z uwagi na powyższe, powinny na nie uważać osoby z refluksem żołądkowo- przełykowym ( to ja ;) jak napije się wody gazowanej to później tego bardzo żałuję 😆), z zespołem jelita drażliwego, borykające się ze wzdęciami i zgagą. Jaką wodę lubicie pić? Gazowaną czy niegazowaną?:)

21:32 | 13 maj 2019
7
4
FIT CIEKAWOSTKI |
#Ciekawostka
#Wodagazowana

Kiedyś tylko gazowaną, ale przerzuciłam się na niegazowaną. Na początku nie było łatwo a teraz nie mogę bez niej żyć 😁

21:38 | 13 maj 2019
1

Niegazowana tzn w moim przypadku kranówka bo tu tylko taka się pije 🙈 Jak jestem tu 4,5 roku to tylko w lidlu spotkałam się z niegazowana w sprzedaży a tak kupić można tylko gazowaną i o tylu smakach... 😂

23:32 | 13 maj 2019
1

Ja lubię lekko gazowaną lub niegazowaną

12:26 | 14 maj 2019
1

Wiem co czujesz. Mam to samo! Tak szybko jak wezme lyka czegos gazowanego, tak samo szybko tego zaluje 😂

13:04 | 15 maj 2019
Dodaj zdjęcie

Dostępna jest nowa wersja. Naciśnij przycisk poniżej żeby przeładować i zaktualizować stronę.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Dzień doberek 😁 Ale fajnie, że tu jesteś! 😀
Nie wypada tak na wejściu, ale mam sprawę... chodzi o RODO😀 Zapoznaj się proszę z Regulaminem oraz Polityką prywatności i następnie zdecyduj, czy zgadzasz się na nowe warunki.
W przypadku braku zgody , będę musiała usunąć Twoje konto wraz ze wszelkimi danymi i nie będziesz już członkiem FIT rodzinki! #najgorzej


Zgoda na przetwarzanie danych, może być w każdej chwili cofnięta, poprzez wysłanie wiadomości e- mail na adres kontakt@fitpic.pl, z adresu którego zgoda dotyczy.
Pozdrawiam Aga