Jesteś offline

Zdrowy tryb życia nie sprowadza się tylko do spożywania wartościowych posiłków i aktywności fizycznej. Dla mnie bycie FIT to również "zdrowy" umysł, dlatego będą się tutaj pojawiać opisy różnych książek, które wpadły w moje ręce ☺️ *** Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić pozycję "Jak mniej myśleć" Ch.Petitcollin. Zacznę od tego, że spodziewałam się zupełnie czegoś innego. W moim mniemaniu, miało to być poczytadło na plażę, które sprawi, że "wrzucę na luz", bez żadnych odkryć, achów i ochów - po prostu fajna książka. Nic bardziej mylnego. Dzięki tej książce, "wrzuciłam jedynkę" i rozpędziłam mój wewnętrzny motorek. Ona bowiem OTWIERA OCZY, ale tak szeroko, że nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić. Nie bez powodu na okładce widnieje podtytuł "Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" Autorka porusza temat niesamowicie mi bliski i nagle, okazuje się, że ktoś mnie rozumie, ba! jest odsetek ludzi na świecie, którzy mają tak samo jak ja! Dlaczego jesteś nadwydajna mentalnie, dlaczego tak wiele osób Cię nie rozumie, dlaczego czujesz się czasem jak dziwadło, jak sobie z tym poradzić i w końcu - jak "to" pokochać i poczuć się wyjątkową. Jestem szczęściarą, gdyż wcześniej, będąc młodą osobą, udało mi się kilka kwestii rozpracować samodzielnie, co nie było najprostszym zadaniem. Jednak, Ty nie musisz się trudzić, tak jak ja. Wystarczy kupić tę książkę i dokładnie, w skupieniu ją przeczytać. Autorka, która zawodowo pomaga "nadwydajnym mentalnie" przekazuje Ci ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam!!! 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ "Ty, który potrafisz dostrzegać piękno, słyszeć melodie, wyczuwać różne wonie i łagodność powietrza, rozkoszuj się życiem wokół siebie, które odbierasz z wielką intensywnością swoimi pięcioma zmysłami. Zatrzymaj się i odetchnij głęboko. Żyjesz tu i teraz!"

12:04 | 07 wrz 2019
6
2
Książki |
#ksiazka
#recenzja

Wydaje się naprawdę super, koniecznie muszę ją przeczytać. Dzięki za tę recenzję 😘

12:08 | 07 wrz 2019
2

Naprawdę warto Anulka - ja na pewno jeszcze raz ją przeczytam. Perełka!💙

12:11 | 07 wrz 2019
2
Dodaj zdjęcie

Dostępna jest nowa wersja. Naciśnij przycisk poniżej żeby przeładować i zaktualizować stronę.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Dzień doberek 😁 Ale fajnie, że tu jesteś! 😀
Nie wypada tak na wejściu, ale mam sprawę... chodzi o RODO😀 Zapoznaj się proszę z Regulaminem oraz Polityką prywatności i następnie zdecyduj, czy zgadzasz się na nowe warunki.
W przypadku braku zgody , będę musiała usunąć Twoje konto wraz ze wszelkimi danymi i nie będziesz już członkiem FIT rodzinki! #najgorzej


Zgoda na przetwarzanie danych, może być w każdej chwili cofnięta, poprzez wysłanie wiadomości e- mail na adres kontakt@fitpic.pl, z adresu którego zgoda dotyczy.
Pozdrawiam Aga